روشنگری

ماجرای خانم نامداری یک بار دیگر نشان داد که اتاق فکر حکومت چقدر در شیادی قهار است و در برنامه ریزی های شیطانی چه توان خیره کننده ای دارد.

در خلال هفته های گذشته خبر رسوایی های متعددی را شنیدیم :

شنیدیم احمدی مقدم منفصل خدمت شد فرمانده نیروی انتظامی و از روسای ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز که خود و دوستانش به جرم نفت فروشی خان یغما گسترانیده بودند که با غیب کردن 633 میلیارد تومان آن سردار محترم ظاهرا تنها منفصل خدمت شدند .

برادران مداح به جرم رابطه ….. و چند نفر دردانه هم به دلیل درز دادن اطلاعات حساس مملکت سوتی دادند اما به خیر و خوبی ماست مالی شد. که به فرموده امام راحل منافع ملی و وطن مهم نیست . اصل اسلام عزیز است که آقایان از دل حکومت اسلام عزیز مدام تر می زنند.

برادر قالیباف با موتور اصول گرا کمی دعوا کرد و پس پرده اختلافات فاحش هم اندکی بیرون زد.

ناطق نوری هم‌ ریزش کرد.

خلاصه اختلاس و جاسوسی و نفوذ و رابطه جنسی وغیره فراوان بود و این همه یعنی تشت رسوایی اصول گرایان و نظام دوباره از پشت بام به گونه ای افتاده که صدایش را کرهای عالم هم شنیدند.

اما ، اما ، اما ، ……

ناگهان چند عکس و فیلم کوتاه از خانم نامداری همه این اخبار مهم را تحت الشعاع قرار داد و افکار عمومی هدایت شد به سوی گردن و نیمرخ های آزاده نامداری ، اساتید طراز اول دانشگاهها به تحلیل های سنگین در خصوص بادهای اروپا پرداختند مراجع گله گله در تفاسیر پربار به نکوهش بی حجاب و محاسن عفت پرداختند و من بی سوادهم بدون انکه فکر کنم آزاده نامداری چه ربطی به سفره خالی ام دارد چنان مجذوب بحث شدم که ایمان داشتم مقصر نپرداختن غرامت جنگ ایران و عراق بی حجاب خانم نامداری بوده است.

 

براستی اخبار فرمانده سابق نیروی انتظامی مهم تر بود یا گردن آزاده نامداری؟ گردن یک مجری و خال کوبی یک دلقک به نام تتلو مهمتر است یا ناپدید شدن 633 میلیارد تومان توسط احمدی مقدم که بی سروصدا با یک انفصال از خدمت که پرونده اش در کنار پرونده های دکل های گمشده و کشتی های غیب شده پر از نفت خام که در یونان به عدم پیوستند بایگانی شد.

 

واقعا اتفاقات جاسوسی دردانه های حکومتی مهمتر بودند یا مارک آبجو فرزند اصلاح طلب که با سمبل حجاب اصولگرا صداوسیما معاشقه می کرد؟

عمل زشت مداحان بیشتر می ارزید یا قدرت بادهای روسری بر سوئیس؟

رسیدگی به تخلفات بزرگ در شهرداری تهران بیشتر برای ملت منفعت داشت یا نوشابه سر میز آزاده؟

 

اصلا آزاده نامداری کجای زندگی ما بود؟ با چادر بی چادر با مشروب بی مشروب با الکل بی الکل، چقدر رفتارش، اعمالش، کارنامه اش برای مملکت و آینده جوانان و کشور ما راهگشا و یا تهدید کننده هست ؟

 

متاسفانه شیادان وطنی و بی وطن نقطه ضعف ما را خوب فهمیدند و هر وقت بخواهند بیت المال را غارت کنند و یا دستشان در غارت قبلی رو شود با یک سر و گردن مجری، با لواط کاری یک قاری قرآن سعی در جمع کردن سرو ته ماجرا دارند،

در ایران مصیبت زده ما بیش از هر حساسیتی حساسیت جنسی گل می کند

اگر یک انگلیسی بیست سال نفت ما و ثروت ما را ببرد کک کسی نمی گزد ولی اگر همین انگلیسی در کوچه پس کوچه یک دهاتی لپ یک پیرزن را بوسید فریاد وا غیرتها از هر گوشه بر می خیزد.

باور کنید همه ملت را به بازی گرفته اند

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s