روز پنج شنبه هفته گذشته، تلاش نیروی انتظامی برای متوقف کردن یک دستگاه موتورسیکلت و تیراندازی به سوی آنان باعث مرگ یک عابر پیاده شد. در این حادثه دو شهروند جوان دیگر نیز زخمی شده اند.

ساعت ۶ غروب روز پنج شنبه ۲۱ بهمن ماه، در شهر شادگان استان خوزستان، نیروی انتظامی در تعقیب دو شهروند موتورسوار اقدام به تیراندازی کرده که یک عابر پیاده با نام «حسن آلبوغیش» از ناحیه سر مورد اصابت گلوله قرار گرفته و در دم جان خود را از دست داد.

یکی از شاهدان عینی در محل گفت: “ساعت ۶ غروب نیروهاى انتظامى در شهر شادگان یک موتور سوار بنام سید على موسوى را به دلیل نداشتن گواهینامه تعقیب می کردند که بعد از دادن ایست به طرف او در نزدیکى پل عبودى در بازار معروف این شهر به اسم سوق التمر( بازار خرما) تیر اندازى مى کنند.”

این منبع مطلع ادامه داد: “در این تیراندازى که وسط بازار بوده تیر به شخص بى گناهى بنام حسن آلبوغبیش که در بازار مشغول خرید بود در ناحیه سر اصابت می کند که وی در جا کشته مى شود و دو تن دیگر بنام سید على موسوى و سید مصطفى موسوى که سوار موتور سیکلت بودند مجروح مى شوند.”

بر اساس اظهارات منابع محلی در این شهر درپی این حادثه درگیری هایی بین مردم و نیروی انتظامی روی داده است که از جزئیات آن اطلاعی در دست نیست.

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s